S4924-182J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 5% .14ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-182J S4924-182J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 1.8uH 5% .14ohm Shielded SMT Induc