S4924-183H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 3% .89ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-183H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-183H S4924-183H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 18uH 3% .89ohm Shielded SMT Induc