S4924-185J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8MH 110MA 29.9 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1800uH 5% 29.9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-185J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-185J S4924-185J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 1800uH 5% 29.9ohm Shielded SMT Induc