S4924-186H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18MH 46MA 225 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18000uH 3% 225ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-186H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-186H S4924-186H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 18000uH 3% 225ohm Shielded SMT Induc