S4924-222J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.42A 190 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 5% .19ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-222J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-222J S4924-222J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 2.2uH 5% .19ohm Shielded SMT Induc