S4924-223H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 3% .96ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-223H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-223H S4924-223H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 22uH 3% .96ohm Shielded SMT Induc