S4924-225J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 104MA 33.8 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S4924-225J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-225J S4924-225J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 2200uH 5%