S4924-271K Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 47 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 300MHz
Current - Saturation (Isat): 1.855A
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm)
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 1.855 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 47 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 300MHz, Current - Saturation (Isat): 1.855A, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm), Inductance: 270 nH, Current Rating (Amps): 1.855 A.
Інші пропозиції S4924-271K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-271K S4924-271K Виробник : Delevan page31_s4924.pdf RF Inductors - SMD .27 UH 10%