S4924-272J API Delevan Inc.
page31_s4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.16A 280MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 92MHz
Current - Saturation (Isat): 1.16A
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 1.16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 1.16A 280MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 92MHz, Current - Saturation (Isat): 1.16A, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 1.16 A.
Інші пропозиції S4924-272J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-272J S4924-272J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 2.7uH 5% .28ohm Shielded SMT Induc