S4924-273H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 3% 1.19ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-273H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-273H S4924-273H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 27uH 3% 1.19ohm Shielded SMT Induc