S4924-275H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7MH 88MA 47.3 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 2700uH 3% 47.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-275H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-275H S4924-275H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 2700uH 3% 47.3ohm Shielded SMT Induc