S4924-276H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27MH 35MA 308 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 27000uH 3% 308ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-276H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-276H S4924-276H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 27000uH 3% 308ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-276H S4924-276H Виробник : Delevan Delevan_02-18-2026.pdf RF Inductors - SMD 27000uH 3% 308ohm Shielded SMT Induc