S4924-332H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.045A 350 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3.3uH 3% .35ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-332H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-332H S4924-332H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 3% .35ohm Shielded SMT Induc