S4924-332J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.045A 350 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 5% .35ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-332J S4924-332J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5% .35ohm Shielded SMT Induc