S4924-333H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 471MA 1.37 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 3% 1.37ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-333H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-333H S4924-333H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 33uH 3% 1.37ohm Shielded SMT Induc