S4924-333J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 471MA 1.37 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S4924-333J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-333J S4924-333J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 33uH 5%