S4924-335J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3MH 85MA 53 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3300uH 5% 53ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-335J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-335J S4924-335J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 3300uH 5% 53ohm Shielded SMT Induc