S4924-393H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 39uH 3% 1.93ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-393H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-393H S4924-393H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 39uH 3% 1.93ohm Shielded SMT Induc