S4924-395H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9MH 72MA 73.8 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3900uH 3% 73.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-395H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-395H S4924-395H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 3900uH 3% 73.8ohm Shielded SMT Induc