S4924-472H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 830MA 550 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 3% .55ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-472H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-472H S4924-472H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 4.7uH 3% .55ohm Shielded SMT Induc