S4924-473J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 5% 2.11ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-473J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-473J S4924-473J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 47uH 5% 2.11ohm Shielded SMT Induc