S4924-475H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7MH 68MA 81.6 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4700uH 3% 81.6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-475H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-475H S4924-475H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 4700uH 3% 81.6ohm Shielded SMT Induc