S4924-475J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7MH 68MA 81.6 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S4924-475J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-475J S4924-475J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 4700uH 5% SMD