S4924-561J Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 560NH 1.075A 330 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm Max
Q @ Freq: 43 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Current - Saturation (Isat): 1.075A
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 1.075 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 1.075A 330 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm Max, Q @ Freq: 43 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 210MHz, Current - Saturation (Isat): 1.075A, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 1.075 A.