S4924-562J Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5.6UH 725MA 720MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Current - Saturation (Isat): 725mA
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 725 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 725MA 720MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm Max, Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Current - Saturation (Isat): 725mA, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 725 mA.
Інші пропозиції S4924-562J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-562J S4924-562J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 5.6uH 5% .72ohm Shielded SMT Induc