S4924-563H Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 56UH 369MA 2.23OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.23Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 124mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 369 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 369MA 2.23OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.23Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 124mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 369 mA.
Інші пропозиції S4924-563H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-563H S4924-563H Виробник : Delevan Delevan_02-18-2026.pdf RF Inductors - SMD 56uH 3% 2.23ohm Shielded SMT Induc