S4924-564K Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 560UH 171MA 10.5OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.5Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.7MHz
Current - Saturation (Isat): 40mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm)
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 171 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560UH 171MA 10.5OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.5Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.7MHz, Current - Saturation (Isat): 40mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm), Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 171 mA.
Інші пропозиції S4924-564K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-564K S4924-564K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 560uH 10% 1.5ohm Shielded SMT Induc