S4924-565J Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5.6MH 61MA 98.9OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 98.9Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.6MHz
Current - Saturation (Isat): 14mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 61 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6MH 61MA 98.9OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 98.9Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.6MHz, Current - Saturation (Isat): 14mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 61 mA.
Інші пропозиції S4924-565J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-565J S4924-565J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 5600uH 5% 98.9ohm Shielded SMT Induc