S4924-683H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 3% 2.7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-683H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-683H S4924-683H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 68uH 3% 2.7ohm Shielded SMT Induc