S4924-685J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8MH 59MA 111 OHM SMD
Написати відгук
RF Inductors - SMD 6800uH 5% 111ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-685J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-685J S4924-685J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 6800uH 5% 111ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-685J S4924-685J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 6800uH 5% 111ohm Shielded SMT Induc