S4924-822H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 3% 1.32ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-822H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-822H S4924-822H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 8.2uH 3% 1.32ohm Shielded SMT Induc