S4924-823H API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 342MA 2.44 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 3% 2.44ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-823H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-823H S4924-823H Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 82uH 3% 2.44ohm Shielded SMT Induc