S4924-824K Delevan
page31_s4924.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.2MHz
Current - Saturation (Isat): 33mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm)
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 152 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.2MHz, Current - Saturation (Isat): 33mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.58mm), Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 152 mA.
Інші пропозиції S4924-824K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-824K S4924-824K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 820uH 10% 13ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924-824K S4924-824K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 820uH 10% 13ohm Shielded SMT Induc