S4924-825J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2MH 57MA 119 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 8200uH 5% 119ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924-825J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924-825J S4924-825J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 8200uH 5% 119ohm Shielded SMT Induc