S4924R-152K
S4924R-152K API Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 1.5uH 10% .12ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-152K S4924R-152K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 10% .12ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 88 шт:
Кількість Ціна
S4924R-152K Виробник : API Delevan Inc. S4924.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.78A 120 MOHM