S4924R-225K
S4924R-225K API Delevan
S4924-5105.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 2200uH 10% 33.8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-225K S4924R-225K Виробник : Delevan S4924.pdf RF Inductors - SMD 2200uH 10% 33.8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 63 шт:
Кількість Ціна
S4924R-225K Виробник : API Delevan Inc. S4924.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 104MA 33.8 OHM