S4924R-332J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3.3uH 5% .35ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924R-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-332J S4924R-332J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5% .35ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924R-332J S4924R-332J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 5% .35ohm Shielded SMT Induc