S4924R-335K API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3MH 85MA 53 OHM SMD
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3300uH 10% 53ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924R-335K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-335K S4924R-335K Виробник : Delevan S4924.pdf RF Inductors - SMD 3300uH 10% 53ohm Shielded SMT Induc