Продукція > DELEVAN > S4924R-562K
S4924R-562K
S4924R-562K Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 5.6uH 10% .72ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S4924R-562K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-562K Виробник : API Delevan Inc. S4924.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
S4924R-562K S4924R-562K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 5.6uH 10% .72ohm Shielded SMT Induc