S4924R-682J API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 6.8uH 5% 1.02ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924R-682J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-682J S4924R-682J Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 6.8uH 5% 1.02ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924R-682J S4924R-682J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 6.8uH 5% 1.02ohm Shielded SMT Induc