Продукція > DELEVAN > S4924R-685K
S4924R-685K
S4924R-685K Delevan
S4924.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 6800uH 10% 111ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-685K S4924R-685K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf RF Inductors - SMD 6800uH 10% 111ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 85 шт:
Кількість Ціна
S4924R-685K Виробник : API Delevan Inc. S4924.pdf Description: FIXED IND 6.8MH 59MA 111 OHM SMD