S4924R-822K API Delevan Inc.
S4924.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 8.2uH 10% 1.32ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S4924R-822K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4924R-822K S4924R-822K Виробник : API Delevan S4924-5105.pdf Fixed Inductors 8.2uH 10% 1.32ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S4924R-822K S4924R-822K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 8.2uH 10% 1.32ohm Shielded SMT Induc