S4EB-L2-24V
S4EB-L2-24V Panasonic Electric Works
323
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.4 mA
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 1000VA, 192W
на замовлення 1327 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.4 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 1000VA, 192W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4EB-L2-24V S4EB-L2-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays Polarized PowerRelay 4 Form A 4A 250VAC
на замовлення 32 шт:
Кількість Ціна
S4EB-L2-24V S4EB-L2-24V Виробник : Panasonic 323_fileversion.pdf Relays 24VDC 2.85KOhm 3ADC/4AAC 4PST-NO(28mm 12mm 10.4mm) THT General Purpose Relay
на замовлення 103 шт:
Мінімальне замовлення: 5
S4EB-L2-24V Виробник : NAIS 323 07+