Продукція > NAIS > S4EB-L2-48V
S4EB-L2-48V NAIS
323
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.4 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 4 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Load - Max Switching: 1000VA, 192W.
Інші пропозиції S4EB-L2-48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S4EB-L2-48V S4EB-L2-48V Виробник : Panasonic Electric Works 323 Description: RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.4 mA
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 4 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 1000VA, 192W
товару немає в наявності
S4EB-L2-48V S4EB-L2-48V Виробник : Panasonic Industrial Devices 323 General Purpose Relays RELAY LATCH 4A 48VDC AMBER PCB