Продукція > YETDA > S500TBCR4H-12V
S500TBCR4H-12V
S500TBCR4H-12V YETDA
info-oln.5w1200-12.pdf
Виробник: YETDA
LED; THT; 5mm; blue; 1200mcd; 470nm; 30mA; 30°; 9,0~12V; -20~+75°C; waterclear OLN.5w1200-12 OLN.5w1200-12
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 5mm; blue; 1200mcd; 470nm; 30mA; 30°; 9,0~12V; -20~+75°C; waterclear OLN.5w1200-12 OLN.5w1200-12, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S500TBCR4H-12V S500TBCR4H-12V Виробник : YETDA info-oln.5w1200-12.pdf LED; THT; 5mm; blue; 1200mcd; 470nm; 30mA; 30°; 9,0~12V; -20~+75°C; waterclear OLN.5w1200-12 OLN.5w1200-12