S501-160-R
S501-160-R Cooper Bussmann
e0099e9905974cccba2ff328d90bd59f.pdf
Виробник: Cooper Bussmann
Fuse Cartridge Fast Acting 0.16A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Ceramic CCC/CSA/IMQ/SEMKO/UL/VDE/cULus
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S501-160-R S501-160-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_s501_ceramic_tube_fuses_data_sheet-1608782.pdf Cartridge Fuses S501 160mA