S57212AMP10SMF TE Connectivity
ANT-DS-S57212AMP-51512%200317.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT 10"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 254mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.725GHz ~ 5.825GHz
Applications: WiMax™
Gain: 12dBi
Termination: SMA Female
Antenna Type: Panel
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.8GHz
Написати відгук
Description: RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT 10", Packaging: Bulk, Features: Cable - 254mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.725GHz ~ 5.825GHz, Applications: WiMax™, Gain: 12dBi, Termination: SMA Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.8GHz, RF Family/Standard: WiFi.