S66ZOV361HC
S66ZOV361HC Maida Development Company
HC-Series.pdf
Виробник: Maida Development Company
Description: HC SERIES MOV 360VAC
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Var MOV 360VAC/470VDC 22000A 580V Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S66ZOV361HC Виробник : Maida Development Company HC-Series.pdf Var MOV 360VAC/470VDC 22000A 580V Radial