Продукція > HARWIN INC. > S70-332002045R
S70-332002045R
S70-332002045R Harwin Inc.
PD012-Product-Datasheet-POGOPINS-Pogo-Pins-and-Contact-Pads-EZi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONTACT SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Contact Type: Contact Pad
Contact Finish Thickness: FLASH
Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Pad Layout Dimension: Circular - 0.126" (3.20mm) Dia, 0.008" (0.20mm) H
Current Rating (Amps): 6A
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - S70-332002045R - Messzubehör, 3.2 x 0.20mm, rund, SMD-Kontaktpad, Federbelastete Kontakte von Harwin, tariffCode: 85366930, Art des Zubehörs: SMD-Kontaktpad, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: N, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Federbelastete Kontakte von Harwin, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S70-332002045R S70-332002045R Виробник : HARWIN S70-3XX.pdf Description: HARWIN - S70-332002045R - Messzubehör, 3.2 x 0.20mm, rund, SMD-Kontaktpad, Federbelastete Kontakte von Harwin
tariffCode: 85366930
Art des Zubehörs: SMD-Kontaktpad
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Federbelastete Kontakte von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 6A
Mounting Type: Surface Mount
Contact Type: Contact Pad
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 8
S70-332002045R S70-332002045R Виробник : Harwin S70_3XX.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding S70 3.0MM MIN CONCAVE RADIUS HEAD PROBE
Мінімальне замовлення: 8
S70-332002045R S70-332002045R Виробник : Harwin s70-3xx.pdf Contact Solder ST SMD T/R
Мінімальне замовлення: 282