Продукція > S80 > S80C196NP-25
S80C196NP-25
Виробник:
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S80C196NP-25
(QFP100,CPU 16-bit,Fop=25MHz,Vop=5V,0...+70) Група товару: Мікропроцесори, мікроконтролери Од. вим: шт.
Інші пропозиції S80C196NP-25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S80C196NP-25 Виробник : Intel (QFP100,CPU 16-bit,Fop=25MHz,Vop=5V,0...+70) Група товару: Мікропроцесори, мікроконтролери Од. вим: шт
товару немає в наявності
S80C196NP25 S80C196NP25 Виробник : Intel 8xC196NP.pdf Description: IC MCU 16BIT 5V 25MHZ 100QFP